Duyurular :
G İşareti Belgelendirme Hizmeti -- "Yasa ve yönetmelikte belirtilen G markalama hizmetini gerçekleştiren Kalitürk® tecrübeli ..." -- 27 May 2013
Helal Gıda Belgesi -- "Ülkemiz koşullarında gıda firmalarının güven sorunu olan en büyük faktör, gıdaların helal ..." -- 27 May 2013
IRCA Onaylı Başdenetçi Eğitimleri -- "Dünyanın pek çok ülkesinde kurum ve kuruluşların talep ettiği referans olarak ..." -- 27 May 2013
ISO 15838:2009 Çağrı Merkezi Kalite Belgesi -- "Çağrı Merkezlerinin sektörde avrupa standartlarını yakalayabilmesi için Kalitürk® Çağrı ..." -- 27 May 2013
Risk Değerlendirmesi ve Analizi (6331 Sayılı Kanun) -- "Kalitürk® 6331 sayılı yeni iş sağlığı ve iş güvenliği kanununda belirtilerek zorunlu hale ..." -- 27 May 2013

Kişisel gelişiminizi arttırarak ve bu doğrultuda sahip olduğunuz yetkinliklerinize yenilerini katarak özel hayatınızda ve iş hayatınızda kendinizi hedeflediğiniz noktalara taşıyabilirsiniz.
Şirketimizce bilgi birikimi yüsek personellerimizle sizlere Temel Eğitim Programlarını tamamen
ihtiyaçlarınıza özel olarak tasarlıyoruz. Eğitim programlarını keyifli ve verimli uygulamalarla destekleyerek bu alanda tüm çalışanlarımıza ve iş hayatına yeni girecek olan gençlerimize katkı sağlayor, iş ve özel hayata dair yeni bakış açıları kazandırıyoruz. Eğitim, bireyin ve sistemin iyileştirilmesine ve geliştirmesine, riskleri kontrol altına almaya hatta önlemeye yardımcı olan işletme maliyetlerini dengeleyen, düşük maliyetli bir faaliyettir. Gerektiği şekilde verilen ve eğitim amacına ulaşmada en kolay yol olan bu faaliyetler KALİTÜRK® tarafından hizmet alanlara sunulmaktadır. İyi alınmış bir eğitimle kuruluşlar sistemlerini devam ettirebilmek ve iyileştirme yapma olanağına sahip olurlar. Eğitim faaliyetleri işletmeleri geliştiren bitmez tükenmez bir “yol” gibidir. Eğitimde hedefini tespit eden bu yolda nereye gideceğini iyi bilir.

 

Temel Eğitimler

 

Sistem temel eğitimleri, sektörlerin bütününün yıllardır üzerinde durduğu, ülkemizde de son 15 yıldır ciddiye alındığı faaliyet enstrümanlarındandır. Çağdaş ve verimli bir yönetim başarısı, tescillenmiş ögelerdendir. Bu nedenle, yönetim sistemleri uygulamalarında gereksinim duyulan, işletme ekonomilerine zarar vermeyen bir faaliyet durumundadır. Yönetim sistemleri ulusal ve uluslar arası kamuoyunda gerekli hale gelmiş hatta ülkemizde ve bazı ülkelerde bu sistemlerin içeriklerinin büyük bir bölümüde yasal mevzuatlara girmiştir. Sistem eğitimleri her türlü sistemi kapsamakta birlikte sistemlerin uygulanması, çalıştırılması ve kontrol altına alınmasında fayda sağlamaktadır. Bu faydalar, ulusal ve uluslar arası ticarette zaruri hallere gelen standart taleplerini karşılamanın sağlanması ile pazardaki pay alımlarına en büyük desteği vermektedir.

 

Standardına uygun kurulmuş, uygulanan ve iyileştirilen etkin bir yönetim sisteminin kuruluşlar için son derece faydalı olacağı ortadadır. Küresel manada başarılı kuruluşlardan herhangi birine bile baksanız muhakkak etkin uygulanan bir sisteme rastlayacaksınız. Bu yapının arkasında çalışanların ve iş verenlerin sistem hakkında aldıklarını etkin şekilde kullanmaları yatmaktadır. Anlatılan unsurlardan bakıldığında, çalışma yaşamında, çalışanların ve aday çalışanların yönetim sistemlerini öğrenmeleri ve bilmeleri her zaman kendilerine kazanım sağlayacaktır. Kuruluşların hangi bölümünde kariyer planı yaparsanız yapın, sonuçta yönetim sistem uygulamaları kendi işiniz ile birlikte hayatınızın vaz geçilmezi olacak bir faktör konumuna gelecek, başarınızı belirleyecektir. Yönetim sistemleri konusunda bilgili, eğitimli ve tecrübeli insan kaynakları işletmelerde halen tercih nedeni olmakta ancak yakın zamanda bu yapı zorunlu bir hal alacaktır.

 

Yönetim sistemleri temel eğitimleri işletmelere ve diğer insan kaynaklarına çalışma hayatında kariyer kazandıracak ve tercih nedeni sayılacak önemli bir unsurdur.

 

KALİTÜRK®, bu gereksinimleri karşılamada uzman eğitim kadrosu ile aşağıdaki eğitim gruplarına yönelik geniş kapsamlı, çok çeşitli eğitimler vermektedir. Muhakkak size ve işletmenize uygun eğitimler bulacaksınız. Farklı eğitim ihtiyaçlarınızı firmamıza bildirebilir ve tedariğini rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

 

Eğitim ve Personel Belgelendirme

 

Baş Denetçi Eğitim & Danışmanlık; Eğitim ve Personel Belgelendirme departmanı ile kişi ve kurumların ihtiyaç duyduğu konularda genel katılıma açık ve kurum içi eğitimler düzenlemektedir.

Baş Denetçi Eğitim & Danışmanlık eğitimlerinde temel kriter; katılımcıların eğitim için ayırdıkları zamanın ve ödedikleri ücretin karşılığını ve daha fazlasını en ince ayrıntısına kadar sunabilmektir. Bu amaçla Baş Denetçi Eğitim & Danışmanlık, bütün eğitimlerinde eğitim kalitesini etkileyen tüm süreçleri kontrol altında tutmakta; daha sonra bu süreçleri ölçmekte ve elde edilen veriler doğrultusunda eğitimin bütün süreçlerini iyileştirmektedir. Eğitim kalitesi ile anılmak gibi güçlü bir vizyonla hareket eden kuruluşumuz, katılımcılardan gelen geri beslemelerin tümünü değerlendirmekte ve size, her düzenlenen eğitim sonrasında bir adım daha ileri düzeye taşınmış hizmet sunmayı arzulamaktadır.

 

Baş Denetçi Eğitim & Danışmanlık Ne Yapar

 • Deneyimli danışman ekibiyle profesyonel Hizmet sunar.
 • Kalite sistemleri denince ilk akla gelir.
 • Firmaların kurumsallaşma surecine katkı sağlar.
 • Firmaların performanslarını iyileştirmek için yol gösterir.
 • Firmalara kamu ve özel ihalelerde rekabet gücü sağlar.

 

Yaklaşımlarımız

 • Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak yönetim sistemleri kurmak
 • Başarı yolunu sürekli iyileştirmek
 • Toplumun hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz ile ilgili beklentilerini saptamak
 • Çalışanların şirketin işleyişine katılımını teşvik etmek ve takım çalışmasını özendirmek
 • Çalışanlarımızın firmamız amaç ve hedefleri ve kişisel gelişimleri doğrultusunda sürekli eğitimini sağlamak şeklindedir.

 

Yıllardır müşterilerine kaliteli hizmet sunumunu temel ilke edinmiş olan kuruluşumuz, bunu gerçekleştirebilmek amacıyla var gücüyle çalışmakta, müşteri tatminini maksimum seviyede tutulabilmek için çabalamaktadır. 

 

Sistem yöneticiliği nedir

Sistem yöneticiliği, bir kurumun ihitiyaçlarını analiz ederek bilgisayar sistemlerini tasarlama, kurma, destekleme, geliştirme, sürekliliğini ve güvenliğini sağlama işidir.

 

Sistem yöneticileri ne iş yapar

 • Bu analizin sonucu olarak sistem mimarisinin tasarlanmasını sağlarlar.
 • Çıkan ya da çıkabilecek problemlerin süratle çözülmelerini sağlarlar.
 • Sistem ve iletişim altyapısını kurmak veya geliştirmek amacıyla kurum ihtiyaçlarının analizini yaparlar.
 • Bu mimariyi oluşturan, gerekli donanım ve yazılımların belirlenmesini, kurulumunu ve konfigürasyonlarının yapılmasını sağlarlar.
 • Sistem mimarisini oluşturan parçaların sürekli, kararlı ve güvenli olacak şekilde çalışmasını sağlamak amacıyla sistemleri izlerler ve performans  değerlendirmelerini yaparlar.

 

 • Prev
 • Duyurular
Yukarı Çık