Duyurular :
G İşareti Belgelendirme Hizmeti -- "Yasa ve yönetmelikte belirtilen G markalama hizmetini gerçekleştiren Kalitürk® tecrübeli ..." -- 27 May 2013
Helal Gıda Belgesi -- "Ülkemiz koşullarında gıda firmalarının güven sorunu olan en büyük faktör, gıdaların helal ..." -- 27 May 2013
IRCA Onaylı Başdenetçi Eğitimleri -- "Dünyanın pek çok ülkesinde kurum ve kuruluşların talep ettiği referans olarak ..." -- 27 May 2013
ISO 15838:2009 Çağrı Merkezi Kalite Belgesi -- "Çağrı Merkezlerinin sektörde avrupa standartlarını yakalayabilmesi için Kalitürk® Çağrı ..." -- 27 May 2013
Risk Değerlendirmesi ve Analizi (6331 Sayılı Kanun) -- "Kalitürk® 6331 sayılı yeni iş sağlığı ve iş güvenliği kanununda belirtilerek zorunlu hale ..." -- 27 May 2013

Dünyanın pek çok ülkesinde kurum ve kuruluşların talep ettiği referans olarak kariyerinize farklılık katacak IRCA Onaylı Eğitim Sertifikası almak için Kalitürk® 'ün sizler için açmış olduğu eğitimlere katılabilirsiniz.

IRCA (International Register Of Certificated Auditors), dünyanın en fazla bilinen, en çok kabul edilen, en çok tercih edilen denetçi ve eğitim onay ve kayıt kurumudur. Merkezi İngiltere (Birleşik Krallık)' dir. ayrıca pek çok ülkede şubeleri vardır.

IRCA onaylı eğitimler; denetçi/baş-denetçi eğitimlerinde çoğu kurum ve kuruluş tarafından referans olarak tanınan eğitimlerdir. Şayet yönetim sistemleri, denetçilik, baş denetçilik gibi konularda kariyer yapma, profesyonel çalışma veya işi öğrenme hedefiniz varsa IRCA onaylı eğitimler almak doğru tercihtir.

IRCA kendisini taklit etmeye çalışan pek çok kuruluş olmasına rağmen varlığını ve popülerliğini hala sürdürmektedir vede üstelik tüm dünyada her yıl %20 gibi önemli bir oranda büyüyerek sürdürmektedir.

IRCA onaylı eğitime katılmış olmanız konuyu tam olarak anlamanızın garantisini verir. Ayrıca IRCA onaylı eğitim sunan kuruluşlar bu özel eğitim tekniklerini kullanarak eğitimlerini sunarlar.

 

IRCA ONAYLI ISO 9001 Başdenetçi Eğitimleri

Kalite Yönetim Sistemleri ikinci taraf ve üçüncü taraf denetçileri için bilgi ve beceri kazandırmak ve başdenetçiler yetiştirmek üzere geliştirilmiş bir eğitimdir. ISO 9001 standardının kısa tekrarı, kalite yönetim kavramları, yönetim sistem yaklaşımı, kalite yönetim standartları, proses yaklaşımı, denetim tipleri, denetim planlama, denetiml için kaynak gerekliliği, denetimlere hazırlık, denetimlerin gerçekleştirilmesi, raporlanması ve takibi ile sürekli iyileşme konuları detaylı ve etkileşimli bir ortamda işlenmektedir.

 

IRCA ONAYLI OHSAS 18001 Başdenetçi Eğitimleri

İSG Yönetim Sistemleri ikinci taraf ve üçüncü taraf denetçileri için bilgi ve beceri kazandırmak ve baş denetçiler yetiştirmek üzere geliştirilmiş bir eğitimdir. OHSAS 18001 standardının kısa tekrarı, İSG terminolojisi, Yönetim sistemleri ve İSG yönetim sistemi, Tehlikeler ve Kazalar, İSG mevzuatı ve Uyum, İSG standartları, denetim tipleri, denetim planlama, denetimler için kaynak gerekliliği, denetimlere hazırlık, denetimlerin gerçekleştirilmesi, raporlanması ve takibi ile sürekli iyileşme konuları detaylı ve etkileşimli bir ortamda işlenmektedir.

 

IRCA ONAYLI ISO 14001 Başdenetçi Eğitimleri

Bu eğitimin amacı; katılımcılara, gerekli deneyim ve bilgi ile bir Çevre Yönetim Sistemi denetimini oluşturmayı, yönetmeyi, planlamayı ve sonuçlarını rapor etmeyi sağlamaktır.

 

IRCA ONAYLI ISO 22000 Başdenetçi Eğitimleri

ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi dünya çapında güvenli gıda tedarik edilmesini sağlama amacıyla düzenlenmiş yeni bir standarttır. Ekipman, paketleme malzemesi, temizlik malzemeleri ve katkı malzemeleri üreticileri gibi ilişkili kuruluşlar da dâhil tarladan sofraya gıda zincirindeki tüm kuruluşlar için gerçek bir uluslararası standarttır. Eğitimin amacı katılımcılara kuruluşlarında ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması ve sistemin sürekli geliştirilebilmesi için gerekli olan bilgiyi vermek, sistem için denetçi/baş denetçi yetiştirmektir.

  • Prev
  • Duyurular
Yukarı Çık