Duyurular :
G İşareti Belgelendirme Hizmeti -- "Yasa ve yönetmelikte belirtilen G markalama hizmetini gerçekleştiren Kalitürk® tecrübeli ..." -- 27 May 2013
Helal Gıda Belgesi -- "Ülkemiz koşullarında gıda firmalarının güven sorunu olan en büyük faktör, gıdaların helal ..." -- 27 May 2013
IRCA Onaylı Başdenetçi Eğitimleri -- "Dünyanın pek çok ülkesinde kurum ve kuruluşların talep ettiği referans olarak ..." -- 27 May 2013
ISO 15838:2009 Çağrı Merkezi Kalite Belgesi -- "Çağrı Merkezlerinin sektörde avrupa standartlarını yakalayabilmesi için Kalitürk® Çağrı ..." -- 27 May 2013
Risk Değerlendirmesi ve Analizi (6331 Sayılı Kanun) -- "Kalitürk® 6331 sayılı yeni iş sağlığı ve iş güvenliği kanununda belirtilerek zorunlu hale ..." -- 27 May 2013

Kalitürk® 2003  yılından bu yana sistemlerinin belgelendirilmesi, ürün belgelendirme, akreditasyon, eğitim v.b gibi konularda, uluslararası belgelendirme kuruluşlarıyla ortaklaşa çalışır ve firmalara zengin ve tecrübeli bir hizmet sunar.

Hasan Şahap ve Havva Sarıaydın Kalitürk’ün kurucularındandır, Kimya Mühendisi ve Sistem Mühendisi olan firma kurucularımız, kalifiye personelleri arasında Dr. Yüksek Gıda Mühendisi ve Su Ürünleri Mühendisi gibi teorik olarak geniş akademik personelleri istihdam etmektedir, firma kurulduğu günden bu güne Türkiye’nin sektöründe en büyük firmalarında, yurtdışında ürün ve sistem denetimleri yapmıştır.

Kalitürk®’ün denetim ve belgelendirme dışında diğer taşra iştirakleri de vardır, bunlar başlıca danışmanlık ve hukuki hizmetler olmak üzere firmalara koçluk ve kurumsal yöneticilik hizmetleri, fikri sınai mülki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz prensipleri doğrultusunda belgelendirmenin, bağımsız ve tarafsızlık ilkesinden ödün vermeden, sektörün uzman tetkikçileri ile denetimlerini gerçekleştirmekte ve hizmet verdiği kuruluşlara artı değer yaratmayı hedeflemektedir.

 

Kalitürk® kalite yönetim sistemleri ve diğer standartlar konusunda faaliyet gösteren ve bu konuda tam uygunluğa sahip bir belgelendirme kuruluşu olarak kurulmuş olup tarafsız, bağımsız ve gizlilik kurallarına tam bağımlı ilkesi ile profesyonel ortağınız ve çözüm asistanınızdır.

KALİTÜRK® Uluslararası akreditasyonlu, Türkiye ve çevre ülkelere, ISO 9001:2008, Tarım Bakanlığı HACCP Gıda Üretim Sertifikasyonu, ISO 14001:2004, ISO 22000:2005, FSSC 22000, PAS 220, OHSAS 18001:2007, ISO 10002, ISO 13485, ISO/TS 16949, ISO 50001, ISO 27001, GMP, BRC, GOTS, AZOTEX, GOST-R, UKR-SEPRO, HOTEQ-500, ISO 20000, HOTEQ-500, HELAL v.b. belgelendirme yetkisine sahip kuruluştur. KALİTÜRK® bünyesinde 36 Baş Denetçi 8 Teknik Uzman ve 7 yönetim personeli bulunmaktadır.

Kalitürk® belgelendirme faaliyetlerinin, Avrupa Birliği sürecinde ülkemiz açısından önemini bilerek, tüm faaliyetlerini ulusal ve uluslararası yönetmelik ve standartlara uygun olarak gerçekleştirir.

Kalitürk® sertifikasyon hizmetlerinde uzmanlaşmış ve kalifiye profesyonel kadrosu ile müşteri memnuniyetini sağlamayı kendine temel ilke edinmiş ve bu ilkeyi belgelendireceği firmalara da benimsetmeyi amaç edinmiştir.

Firmamız sertifikasyon faaliyetlerinin ülke kalkınmasında önemine yürekten inanmış olan kurumumuz personeli tüm faaliyetlerini ulusal ve uluslararası yasa, yönetmelik ve standartlara uygun olarak gerçekleştirir. Bu uygunluğu etkin şekilde sağlamak amacı ile özgün bir yönetim sistemi hazırlamış, ISO 9001:2008, ISO 17021, ISO 17024, ISO 17025 standartlara göre dokümante etmiş ve uygulamaktadır.

 

Kalitürk®'ün en büyük hedefi çalışmalarını başlattığı uluslararası pazara yön veren firmalar arasında yer alarak uluslararası sertifikasyon, eğitim, muayene ve gözetim şirketi haline gelmektir.

Kalitürk® olarak sürekli öğrenen, gelişirken büyüyen kuruluşların gelişimine katkı sağlamayı, kalitelerini yükseltip hedeflerine ulaşırken, başarılarına ortak olmayı amaç edindik.

 

KALİTÜRK® Türk Patent Enstitüsü nezdinde tescilli, tüm hakları saklı ticari bir işarettir.

  • Prev
  • Duyurular
Yukarı Çık